Longopac

Longopac bagging cassette

Longopac Maxi blue

Longopac® jäätmekäitlussüsteem võimaldab nutikamat jäätmekäitlust ja innovaatilist pakendamislahendust, tagades parema töökeskkonna professionaalidele kogu maailmas.

Longopac on hügieeniline, kuna kotte vahetatakse ja sulgetakse väljastpoolt – kasutaja ei puutu kokku jäätmetega. Kile koosneb äärmiselt õhukesest ja tugevast 3-kihilisest polüetüleenmaterjalist. Prügikotikile pakendatakse spetsiaalsete masinate poolt kompaktsetesse kassettidesse. Selle eelised on aja kokkuhoid, väike materjalikulu ja madalad transpordikulud.
Longopaci kile on saadaval mitmes värvitoonis, tugevuses ja suuruses (MINI, MIDI, MAXI). Seda on lubatud kasutada erinevate käitlemisviiside puhul: Odor Control(lõhna kontroll), biolagunev, „Food“(toiduainetööstustele), ESD, steriilne, samuti erineva tugevusega kassetid.

Longopac bagging cassette

Mini Läbipaistev

Longopac Mini

Diameeter: 357 mm
Standard: max 75 meetrit
Strong: 45 meetrit
Lean: 75 meetrit
Kaablivitsad – 75 tk
Strong: 60 tk, Lean: 90 tk

Värvid
Longopac bagging cassette

Midi transparent

Longopac Midi

Diameeter: 465 mm
Standard: max 100 meetrit
Strong: 70 meetrit
Lean: 100 meetrit
Kaablivitsad – 100 tk
Lean: 120 tk

Värvid
Longopac bagging cassette

Maxi transparent

Longopac Maxi

Diameeter: 570 mm
Standard: max 125 meetrit
Strong: 90 meetrit
Lean: 125 meetrit
Kaablivitsad – 130 tk
Lean: 150 tk

Värvid

Versioonid

Lõhnakontroll
Food(Toiduainetööstustele)
ESD
Biolagunev
Pacto
Steriilne
Lean

Loe rohkem erinevatest versioonidest.

Longopac_EN

 

 

Hügieeniline

Kotte vahetatakse ja sulgetakse väljastpoolt – kasutaja ei puutu kokku jäätmetega. Avause ümbrusesse sattunud mustuse tilgad kogutakse järgmise koti sisse.
Kerge puhastada.

Tõhus

Täidetakse kilekassetiga, mille pikkus on kuni 110 m. Uus kott on alati olemas. Kott on alati turvaliselt suletud.
Kottide vahetamine on kiire – hoiab tööaega kokku.
Koti suurus vastavalt vajadusele – paindlik tühjendamise intervall.

Keskkonnasõbralik

Longopac kile on valmistatud kolmekihilisest polüetüleenist – väike materjalikulu, samas väga tugev materjal. Sõltumatu elutsükkel tekitab traditsioonilistest kottidest 1/3 vähem süsinikdioksiidi. Madalam kaal ja kompaktsem pakkimine vähendavad transpordikulusid. Valikus on ka 100% biolagunev Longopac kassett.

Comments are closed.

 • Longopac Paxxo´It

  Paxxo on Rootsi päritolu ettevõte, mis on tegutsenud rohkem kui 35 aastat. Paxxo ärikontseptsioon on ainulaadse, lõputu prügikotisüsteemi Longopac valmistamine. Longopaci süsteemi müüvad täna sertifitseeritud partnerid enam kui 40 riigis.

  Paxxo AB >>

 • Tõhus, hügieeniline, keskkonnasõbralik

  Longopac süsteem võimaldab nutikamat jäätmekäitlust ja innovaatilist pakendamislahendust, tagades parema töökeskkonna professionaalidele üle terve maailma.

 • Longopaci omadused ja sertifikaadid

  Longopaci süsteem on sertifitseeritud vastavalt paljudele erinevatele testidele. Dart Drop Test ASTM D-1709, ISO 7765 näitab, et Longopac toimib kõrgete ootuste kohaselt. www.longopac.com