Valdkonnad

Longopac on prügikäitlussüsteem, mida kasutatakse paljudes erinevates valdkondades. Ainulaadne Longopaci süsteem, mille töötas välja Rootsi ettevõte Paxxo, võimaldab nutikamat jäätmekäitlust ja innovaatilist pakendamislahendust, tagades parema töökeskkonna professionaalidele kogu maailmas. Longopac on hügieeniline, kuna kotte vahetatakse ja sulgetakse väljastpoolt – inimesed ei puutu kokku jäätmetega. Longopaci prügikotte kasutatakse edukalt toiduainetööstuses, toitlustussektoris, jaemüügis, tervishoius, puhastusettevõtetes ning paljudes teistes valdkondades.

Tööstus

Industry

Horeca

Longopac

Jaekaubandus

Tervishoid

Healthcare

Puhastusettevõtted

Cleaning

Rohkema informatsiooni jaoks vajuta pildile.

Waste Water

Dust

Comments are closed.

 • Longopac Paxxo´It

  Paxxo on Rootsi päritolu ettevõte, mis on tegutsenud rohkem kui 35 aastat. Paxxo ärikontseptsioon on ainulaadse, lõputu prügikotisüsteemi Longopac valmistamine. Longopaci süsteemi müüvad täna sertifitseeritud partnerid enam kui 40 riigis.

  Paxxo AB >>

 • Tõhus, hügieeniline, keskkonnasõbralik

  Longopac süsteem võimaldab nutikamat jäätmekäitlust ja innovaatilist pakendamislahendust, tagades parema töökeskkonna professionaalidele üle terve maailma.

 • Longopaci omadused ja sertifikaadid

  Longopaci süsteem on sertifitseeritud vastavalt paljudele erinevatele testidele. Dart Drop Test ASTM D-1709, ISO 7765 näitab, et Longopac toimib kõrgete ootuste kohaselt. www.longopac.com